CMH201209A4R7MT
Extended
- Manufacturer
- FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
- MFR.Part #
- CMH201209A4R7MT
- JLCPCB Part #
- C5343565
- Package
- 0805
- Description
- 180mA 300mΩ 4.7uH AEC-Q200 ±20% 0805 Power Inductors ROHS