A2541HWR-2x7P
Extended
Manufacturer
CJT(Changjiang Connectors)
MFR.Part #
A2541HWR-2x7P
JLCPCB Part #
C5340515
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 14P 2 2.54mm 2.54mm 250V 2x7P 3.2mm 3A 5mm Brass Gold Right Angle Side Square Hole Push-Pull,P=2.54mm Female Headers ROHS