ESD36VD3B
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
ESD36VD3B
JLCPCB Part #
C5339867
Package
SOD-323
Description
1 13pF 36V 380W@8/20us 47V 500nA 5A@8/20us 76V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 TVS SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS