HV221M035F105ETR
MFR.Part #
HV221M035F105ETR
JLCPCB Part #
C59926
Package
SMD,D8xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 2000hrs@105℃ 220uF 35V 8mm ±20% SMD,D8xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS