6BS13824B18UBG
MFR.Part #
6BS13824B18UBG
JLCPCB Part #
C5333972
Description
-20℃~+70℃ 13.824MHz 18pF Through Hole Crystal Oscillator ±15ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS