6BS06745AF10UBG
MFR.Part #
6BS06745AF10UBG
JLCPCB Part #
C5333971
Description
-20℃~+70℃ 10pF 6.7458MHz Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS