HV471M025G105ETR
Extended
Manufacturer
Capxon International Elec
MFR.Part #
HV471M025G105ETR
JLCPCB Part #
C59923
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 10mm 2000hrs@105℃ 25V 470uF ±20% SMD,D10xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS