NFA250VB120M18*20 LO
MFR.Part #
NFA250VB120M18*20 LO
JLCPCB Part #
C5333941
Package
Straight,D18xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 120uF 18mm 20mm 250V 570mA@120Hz 7.5mm ±20% Straight,D18xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS