A2508WV-8P
MFR.Part #
A2508WV-8P
JLCPCB Part #
C5333414
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x8P 2.5mm 250V 3A 6.4mm 8 8.8mm 8P Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 插件,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS