SLPESD3V3S1BA-N
MFR.Part #
SLPESD3V3S1BA-N
JLCPCB Part #
C5330395
Package
SOD-523
Description
1 12V 16.5pF 1uA 3.3V 3.6V 60W@8/20us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS SOD-523 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS