HF3FF/012-1HSTF
MFR.Part #
HF3FF/012-1HSTF
JLCPCB Part #
C5327210
Package
插件,19x15.2mm
Description
-40℃~+85℃ 100mΩ 10A@277VAC、10A@28VDC 10ms 12V 15A 28V@DC、277V@AC 360mW 400Ω 5ms 插件,19x15.2mm Power Relays ROHS