HF167F/12-HTF
Extended
Manufacturer
HF(Xiamen Hongfa Electroacoustic)
MFR.Part #
HF167F/12-HTF
JLCPCB Part #
C5324608
Package
插件,38x33mm
Description
-40℃~+85℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 1.92W 10ms 10mΩ 12V 1kV@AC 300A 30A@1000VAC、40A@277VAC、90A@320VAC 30ms 75Ω AgSnO2 插件,38x33mm Power Relays ROHS