HF33F/012-ZS3
MFR.Part #
HF33F/012-ZS3
JLCPCB Part #
C59752
Package
插件,20.5x10.2mm
Description
-40℃~+70℃ 100mΩ 10A 12V 30V@DC、250V@AC 320Ω 450mW 5 5ms 8ms AgNi Non-Polarized - Single Coil One set changeover: 1C (SPDT - changeover) 插件,20.5x10.2mm Power Relays ROHS