HF115F-25/5-H3TF
MFR.Part #
HF115F-25/5-H3TF
JLCPCB Part #
C5317580
Package
DIP,12.7x29mm
Description
-40℃~+105℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 100mΩ 15ms 23A@277VAC 25A 277V@AC 400mW 5V 6 62Ω 8ms AgSnO2 Non-Polarized - Single Coil DIP,12.7x29mm Power Relays ROHS