HF105F-5/024DT-1HTF
Extended
Manufacturer
HF(Xiamen Hongfa Electroacoustic)
MFR.Part #
HF105F-5/024DT-1HTF
JLCPCB Part #
C5314627
Package
Plugin,27.3x32.4mm
Description
-55℃~+85℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 10ms 15ms 20A@28VDC、30A@240VAC 24V 28V@DC、277V@AC 4 40A 50mΩ 660Ω 900mW AgSnO2 Non-Polarized - Single Coil 插件,27.3x32.4mm Power Relays ROHS