IPP019N08NF2SAKMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IPP019N08NF2SAKMA1
JLCPCB Part #
C5311583
Package
TO-220-3
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.9mΩ@10V 124nC@10V 191A 3.8V 3.8W 61pF 8.7nF 80V TO-220-3 MOSFETs ROHS