BAS7004WH6327XTSA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
BAS7004WH6327XTSA1
JLCPCB Part #
C5310873
Package
SOT-323
Description
-55℃~+125℃ 1 Pair Series Connection 100mA 100nA@50V 1V@15mA 70V 70mA SOT-323 Schottky Diodes ROHS