IPP77N06S212AKSA2
MFR.Part #
IPP77N06S212AKSA2
JLCPCB Part #
C5310863
Package
TO-220-3
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.77nF@25V 11.7mΩ@10V 120pF@25V 158W 4V 55V 77A TO-220-3 MOSFETs ROHS