JK-SMD050L-60
Extended
Manufacturer
Jinrui Electronic Materials Co.
MFR.Part #
JK-SMD050L-60
JLCPCB Part #
C5307796
Package
SMD,8x5mm
Description
-40℃~+85℃ 1.4Ω 1.5W 100A 180mΩ 1A 4s 500mA 60V SMD,8x5mm Resettable Fuses ROHS