SK101M016C070A
Extended
Manufacturer
Capxon International Elec
MFR.Part #
SK101M016C070A
JLCPCB Part #
C59434
Package
Plugin,D5xL7mm
Description
1000hrs@105℃ 100uF 16V 2mm 5mm 7mm ±20% 插件,D5xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS