KW471M016F090A
Extended
Manufacturer
Capxon International Elec
MFR.Part #
KW471M016F090A
JLCPCB Part #
C59433
Package
Plugin,D8xL9mm
Description
16V 2000hrs@105℃ 3.5mm 470uF 8mm 9mm ±20% 插件,D8xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS