KM6R8M250F115A
Extended
Manufacturer
Capxon International Elec
MFR.Part #
KM6R8M250F115A
JLCPCB Part #
C59429
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
11.5mm 250V 3.5mm 3000hrs@105℃ 6.8uF 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS