FXL0840-220-M
MFR.Part #
FXL0840-220-M
JLCPCB Part #
C5298373
Package
SMD,8.8x8.2mm
Description
113mΩ 22uH 4.8A 5A Molded Inductor ±20% SMD,8.8x8.2mm Power Inductors ROHS