FAUL1770-330MT
MFR.Part #
FAUL1770-330MT
JLCPCB Part #
C5298367
Package
SMD,17.2x17.2mm
Description
10A 33uH 37mΩ 8A AEC-Q200 ±20% SMD,17.2x17.2mm Power Inductors ROHS