FAUL1360-151MT
MFR.Part #
FAUL1360-151MT
JLCPCB Part #
C5298346
Package
SMD,13.5x12.8mm
Description
1.5A 150uH 2.7A 350mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,13.5x12.8mm Power Inductors ROHS