FAUL1350-3R3MT
MFR.Part #
FAUL1350-3R3MT
JLCPCB Part #
C5298320
Package
SMD,13.5x12.6mm
Description
14A 22A 3.3uH 7mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,13.5x12.6mm Power Inductors ROHS