FAUL1050-3R3MT
MFR.Part #
FAUL1050-3R3MT
JLCPCB Part #
C5298289
Package
SMD,11.5x10mm
Description
10mΩ 13A 16A 3.3uH AEC-Q200 ±20% SMD,11.5x10mm Power Inductors ROHS