FAUL1030-100MT
Extended
Manufacturer
cjiang (Changjiang Microelectronics Tech)
MFR.Part #
FAUL1030-100MT
JLCPCB Part #
C5298283
Package
SMD,11.5x10mm
Description
10uH 4.5A 55mΩ 6.5A AEC-Q200 ±20% SMD,11.5x10mm Power Inductors ROHS