FAUL1030-4R7MT
MFR.Part #
FAUL1030-4R7MT
JLCPCB Part #
C5298281
Package
SMD,11.5x10mm
Description
10A 22.5mΩ 4.7uH 7A AEC-Q200 ±20% SMD,11.5x10mm Power Inductors ROHS