FAUL1030-1R5MT
MFR.Part #
FAUL1030-1R5MT
JLCPCB Part #
C5298278
Package
SMD,11.5x10mm
Description
1.5uH 13A 20A 7.5mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,11.5x10mm Power Inductors ROHS