FAUL0754-8R2MT
MFR.Part #
FAUL0754-8R2MT
JLCPCB Part #
C5298263
Package
SMD,7.9x7.2mm
Description
31.9mΩ 5.6A 8.2uH 9A AEC-Q200 ±20% SMD,7.9x7.2mm Power Inductors ROHS