FAUL0640-4R7MT
MFR.Part #
FAUL0640-4R7MT
JLCPCB Part #
C5298251
Package
SMD,7x6.6mm
Description
30mΩ 4.7uH 6.5A 9A AEC-Q200 ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS