FAUL0624-150MT
MFR.Part #
FAUL0624-150MT
JLCPCB Part #
C5298244
Package
SMD,7x6.6mm
Description
15uH 160mΩ 2.5A 3.3A AEC-Q200 ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS