FAUL0618-220MT
MFR.Part #
FAUL0618-220MT
JLCPCB Part #
C5298228
Package
SMD,7x6.6mm
Description
1.8A 2.3A 22uH 350mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS