FAUL0518-4R7MT
MFR.Part #
FAUL0518-4R7MT
JLCPCB Part #
C5298213
Package
SMD,5.4x5.2mm
Description
3.5A 4.7uH 4A 85mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,5.4x5.2mm Power Inductors ROHS