FAUL0518-1R5MT
Extended
- Manufacturer
- cjiang (Changjiang Microelectronics Tech)
- MFR.Part #
- FAUL0518-1R5MT
- JLCPCB Part #
- C5298210
- Package
- SMD,5.4x5.2mm
- Description
- 1.5uH 26mΩ 7.5A 8A AEC-Q200 ±20% SMD,5.4x5.2mm Power Inductors ROHS