FAUL1040-101MT
MFR.Part #
FAUL1040-101MT
JLCPCB Part #
C5298196
Package
SMD,11x10mm
Description
100uH 2.3A 2A 340mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,11x10mm Power Inductors ROHS