KM470M025C110A
Extended
Manufacturer
Capxon International Elec
MFR.Part #
KM470M025C110A
JLCPCB Part #
C59403
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
11mm 2000hrs@105℃ 25V 2mm 47uF 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS