KM330M400I200A
MFR.Part #
KM330M400I200A
JLCPCB Part #
C59397
Package
Plugin,D13xL20mm
Description
13mm 2000hrs@105℃ 20mm 33uF 400V 5mm ±20% 插件,D13xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS