KM100M400G160A
Extended
Manufacturer
Capxon International Elec
MFR.Part #
KM100M400G160A
JLCPCB Part #
C59370
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
10mm 10uF 16mm 2000hrs@105℃ 400V 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS