KM100M400G125A
Extended
Manufacturer
Capxon International Elec
MFR.Part #
KM100M400G125A
JLCPCB Part #
C59369
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
10mm 10uF 12.5mm 2000hrs@105℃ 400V 5mm ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS