KF470M100G125A
MFR.Part #
KF470M100G125A
JLCPCB Part #
C59348
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
100V 10mm 12.5mm 47uF 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS