ESDKV24VD3
Extended
Manufacturer
Jiangsu Changjing Electronics Technology Co., Ltd.
MFR.Part #
ESDKV24VD3
JLCPCB Part #
C5295638
Package
SOD-323
Description
1uA 24V 2pF 31V 385W 55V 7A ESD IEC 61000-4-2 Unidirectional SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS