ESDE12VSDF1
Extended
Manufacturer
Jiangsu Changjing Electronics Technology Co., Ltd.
MFR.Part #
ESDE12VSDF1
JLCPCB Part #
C5295607
Package
SOD-123FL
Description
-55℃~+150℃ 1 1.3nF 12V 13.8V 1uA 200A 32V 6.4kW@8/20us ESD IEC 61000-4-2 Unidirectional SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS