SBDB20H200CTB
MFR.Part #
SBDB20H200CTB
JLCPCB Part #
C5295518
Package
TO-263-2L
Description
1 Pair Common Cathode 200A 200V 20A 500nA@200V 900mV@10A TO-263-2L Schottky Diodes ROHS