5.0SMDJ15CA
Extended
Manufacturer
Jiangsu Changjing Electronics Technology Co., Ltd.
MFR.Part #
5.0SMDJ15CA
JLCPCB Part #
C5295086
Package
SMCG
Description
-55℃~+150℃ 100uA 15V 16.7V 204.9A 24.4V 5kW Bidirectional TVS SMCG ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS