5.0SMDJ30CA
Extended
Manufacturer
Jiangsu Changjing Electronics Technology Co., Ltd.
MFR.Part #
5.0SMDJ30CA
JLCPCB Part #
C5295074
Package
SMCG
Description
-55℃~+150℃ 103.3A@10/1000us 30V 36.8V 48.4V 5kW@10/1000us 5uA Bidirectional TVS SMCG ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS