SMAJ14CA
Extended
Manufacturer
Jiangsu Changjing Electronics Technology Co., Ltd.
MFR.Part #
SMAJ14CA
JLCPCB Part #
C5294349
Package
SMAG
Description
14V 15.6V 17.2A 23.2V 400W 5uA Bidirectional TVS SMAG ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS