KF101M063F160A
MFR.Part #
KF101M063F160A
JLCPCB Part #
C59321
Package
Plugin,D8xL16mm
Description
100uF 16mm 3.5mm 3000hrs@105℃ 63V 8mm ±20% 插件,D8xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS