MP2104K32C3J6LC
MFR.Part #
MP2104K32C3J6LC
JLCPCB Part #
C5280002
Package
Plugin,P=10mm
Description
100nF 320V CQC、UL、VDE、ENEC、CSA X2 ±10% Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS